WorldNeverland

Simülasyon oyunları arasında yer alan bu heyecan verici dünyada ücretsiz olarak yer alın.
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut54M
  • Sürüm2.1.36
  • DilTürkçe
  • Geliştiricialthi Inc.
WorldNeverland indir; Oyun içerisinde yer alan krallık herhangi bir ülkeden gelen göçmenleri ağırlayacaktır.

Android işlerim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirerek oynayacağınız WorldNeverland mobil oyununda eşsiz bir RPG deneyimi yaşayarak eğleneceksiniz. Bu heyecan verici oyun dünyada rakip birliklere karşı mücadele içerisinde yer alacak ve taktiksel becerileriniz doğrultusunda hareket ederek oyunu kazanmaya odaklanacaksınız. Oyun içerisinde yer alan krallık herhangi bir ülkeden gelen göçmenleri ağırlayacaktır. Hayatınızı güçlü bir krallık dünyasında geçireceksiniz.

Oyun içerisinde kendinize bir aile kuracak, soyunuzu genişletecek ve ardından ilerleme kat ederek her zamankinden daha başarılı bir hale geleceksiniz. Eşi görülmemiş, tek başına RPG ve yaşam simülatörü mantığı ile geliştirilen WorldNeverland mobil oyununda taktiksel bir şekilde ilerleyerek oyunun farklı bir sahnesinde yer almaya hak edeceksiniz. Şimdi krallık hayatına başlayarak kendi tercihleriniz doğrultusunda hareket edin. Bu eşsiz oyun dünyasında her şey müthiş bir RPG dünyası üzerine kuruludur.

Özgür ve barışçıl krallığa göç edin ve başka bir hayatınızın tadını çıkarmaya yönelik hareket edin. Sevgi ve macera ile özgür bir hayatın tadını çıkarmanız için eşsiz bir oyun dünyası üzerine kurulan WorldNeverland dünyasında birbirinden farklı karakterlere sahip kişiler ile karşı karşıya geleceksiniz. Görevler, savaşlar, eşya toplama, hasat, aşk, evlilik, hatta çocuk yetiştirme gibi özel görevleriniz olacak. Bu görevleri başarı ile sonuçlandırdığınız taktirde kazanan kişi olmak adına taktiksel bir şekilde ilerleyin.

WorldNeverland simülasyon oyununda krallığın her sahnesinde farklı bir deneyim yaşayarak yaşamınızı devam ettirmeye çalışacaksınız. Kolay giden, rahat bir oyun deneyimi sunan krallık yaşamında kendi gücünüzü toplayarak ilerleyin. Gerçek hayat yeni bir anlam kazanıyor. WorldNeverland, oyuncuya ayrıntılı bir sanal alan krallığında ücretsiz bir yaşam tarzının keyfini çıkarmasını sağlayan bir simülasyon oyunudur. Oyunda bir çok büyülü sahne içerisinde yer alacaksınız. Krallık hakkında hareket eden ve oyuncunun iletişim kurabildiği çok sayıda AI karakteri, oyuncuyu bir çevrimiçi oyun oynuyormuş gibi hissetmesini sağlar.

Dünya Neverland, Japonya'da patentli bir genel toplum simülasyon sistemi kullanılarak yapılan özgün bir oyundur. Oyunun her sahnesinde eşsiz ögeler ile karşı karşıya kalacaksınız. Kendinizi her zamankinden daha güçlü bir hale getirerek oyunda ilerleme kat etmek için karakterinizi doğru bir şekilde yönlendirin. Bu oyunu aynı türden diğerlerinden eşsiz kılan şey, yaşayan bir toplumu simüle ediyormuş gibi hissetmesidir. Bu oyun için sahneyi oluşturan krallık alemler, binalar ve hatta ulusal bir sistem gibi detayları içerir. Bu, yüzlerce insanın yaşadığı sanal bir topluluk yaratır. Çeşitli AI karakterleri kendi istekleriyle hareket eder.

WorldNeverland mobil oyununa dahil olan oyuncular krallığa gezgin olarak gelir, vatandaş olur ve orada yaşar. Buradaki eşsiz macerada zaman geçirerek eğlencenin tadını çıkaracaklar. Her oyuncunun bir evi ve tarlası vardır. Oyuncu bir konağa taşınmak için paradan da tasarruf edebilir. Oyuncu, mevsimsel işlevler, eyalet törenleri, festivaller, evlilikler, doğumlar ve cenaze hizmetleri gibi etkinliklere başkan veya misafir olarak katılabilir.

WorldNeverland indir